Инструкция PsycheaEXPERTUS

 МУЛЬТИСЕРВІСНА СИСТЕМА PSYCHEA 

 Мультисервісна система Psychea складається з наступних сервісів:

 • PsycheaEXPERTUS – Сервіс експертних обговорень та підтримки прийняття рішень.
 • PsycheaEVENTUS – Сервіс моніторингу подій за секторами енергетики.
 • PsycheaFUEL – Інформаційно-аналітичний сервіс, що надає в реальному часі інформацію щодо цін на паливних ринках України.

Сервіс експертних обговорень PsycheaEXPERTUS  
Вартість використання залежить від складності проекту.

Типова вартість надання послуг сервісу PsycheaEXPERTUS складає еквівалент $3999 по курсу НБУ без урахування ПДВ за один проект в місяць.

ІНСТРУКЦІЯ КОРИСТУВАЧА СЕРВІСУ PsycheaEXPERTUS 

Сервіс PsycheaEXPERTUS  представляє собою систему підтримки прийняття рішень для комплексної роботи над проблемою або документом з можливістю обговорення проблемних питань, надання аналітичних довідок від групи підтримки проекту та отримання кількісних експертних оцінок наданих пропозицій.

Реєстрація нового користувача 

Для реєстрації нового користувача і отримання доступу до сервісу PsycheaEXPERTUS необхідно:

 1. Зареєструвати нового користувача в системі Psychea. Для цього потрібно:
  • Зайти на головну сторінку системи https://psychea.com.ua/ та перейти до розділу PsycheaExpertus .
  • Натиснути кнопку «Взяти участь».
 • Заповнити форму реєстрації нового користувача (уважно: пароль має складати не менше 8-ми символів), погодитися на умови договору-оферти, дати згоду на обробку персональної інформації та натиснути кнопку «Надіслати».
 • В результаті виконання попереднього пункту на вказану Вами електронну адресу прийде лист від notify@ukroil.com.ua з подальшими інструкціями. Будьте уважні! Лист може потрапити в СПАМ! Після виконання відповідних вказівок у Вашому браузері має відкритися вікно для вводу логіну та паролю. В якості логіну виступає вказаний Вами e-mail.
 • У разі успішної авторизації на попередньому кроці Ви потрапите на головну сторінку системи. В правому верхньому куті вказується Ваш e-mail, по натисканню на який випадає меню керування персональною інформацією.
 1. Отримати статус експерта в системі. Для цього після успішної авторизації на попередньому кроці потрібно перейти в розділ PsycheaEXPERTUS та натиснути кнопку «Взяти участь». Вам буде запропоновано вказати категорії, в яких ви вважаєте себе експертами, та натиснути кнопку «Далі».
 1. Подати заявку на отримання доступу до групи проектів, наприклад,  «Комітет з питань розвитку економічної конкуренції при ТПП України», після успішного отримання статусу експерта на попередньому кроці. Для цього потрібно в меню проектів PsycheaEXPERTUS обрати відповідний пункт та на сторінці, що відкрилася, натиснути кнопку «Подати заявку на включення до групи експертів».
 1. На Вашу пошту прийде лист з підтвердженням модератором реєстрації та пряме посилання до відповідної групи проектів. В подальшому доступ до проектів можна здійснювати через меню проектів (перейшовши на головній сторінці в розділ PsycheaEXPERTUS).
 2. У групі проектів «Комітет з питань розвитку економічної конкуренції при ТПП України» оберіть проект, який бажаєте переглянути. 

Активні проекти виділені зеленим кольором. Проекти, які мають статус «Завершено», доступні лише для перегляду (виставлення оцінок, створення та редагування коментарів; додати нові пропозиції неможливо). 

 1. Робота в сервісі PsycheaEXPERTUS 

Робочий інтерфейс сервісу PsycheaEXPERTUS складається з наступних елементів:

 1. Структура проекту. На даній сторінці вказаний повний перелік питань, що обговорюються в проекті. Питання можуть мати ієрархію для більш зручної навігації. Зеленим кольором позначаються нові питання, які Ви ще не проглядали. Жовтим кольором – питання, в яких з дати останнього перегляду відбулися зміни (додано нові коментарі, аналітику, пропозиції, оновився текст).
 1. Робоча сторінка проблеми. Складається з структури проекту (ліва частина екрану, бірюзовим кольором показано обраний пункт) та робочої області по поточному питанню. Робоча область питання складається з вкладок:
 • Зміст – повний опис питання, що розглядається;
 • Пропозиції – перелік наданих пропозицій щодо даного питання;
 • Аналітика – аналітичні матеріали по даному питанню;
 • Обговорення – коментарі та обговорення;
 • Стрічка – вищезгадані об’єкти в хронологічній послідовності (коментарі, пропозиції, аналітичні матеріали).
 1. Сторінка статистики.
 1. Профіль експерта в даному проекті. Сторінка узагальнює всю інформацію по Вашій активності в проекті та надає можливість переглядати коментарі на створені Вами пропозиції, надані Вами аналітичні матеріали та коментарі. Статистика виставлення Вами оцінок в проекті допомагає слідкувати за новими пропозиціями та своєчасно висловлювати Вашу думку.
 1. Типові запитання 
 1. З: Лист від notify@ukroil.com.ua не надійшов на вказану адресу.

В: Зазвичай лист надходить впродовж 10-15 хв. Якщо ж лист не надійшов за вказаний час – зверніться  за адресою: sav@ukroil.com.ua або повідомте за тел. +38044 223-5003.

 1. З: Як відновити пароль?

В: на головній сторінці системи натисніть на кнопку «Вхід» в правому верхньому куті екрану та перейдіть за посиланням «Забули пароль?» (або за прямим посиланням  https://psychea.com.ua/users/password/new).

 1. З: Чи може адміністратор системи надіслати втрачений пароль?

В: Ні. Крім Вас паролем ніхто не володіє. Використайте запропоновану в меню процедуру відновлення паролю.

 1. З: Сторінка https://psychea.com.ua/ не відкривається.

Якщо сторінка не відкривається з якогось конкретного пристрою, а з інших відкривається, – опишіть проблему в листі за адресою: sav@ukroil.com.ua або повідомте по тел. +38044 223-5003.

Слід вказати наступну інформацію:

 • Браузер
 • Дата доступу
 • Скрін-шот з результатом
 1. З: Результати розгляду заявки на участь в проекті не надійшли на вказану поштову адресу вже більше 2-х днів.

В: Зверніться до модератора проекту за роз’ясненнями. Якщо ж Ви не знаєте, хто модератор, – зверніться за адресою: sav@ukroil.com.ua або повідомте за тел. +38050 331-7769.

 1. З: Як вийти з інтерфейсу PsycheaEXPERTUS до меню проектів?

В: Скористайтеся кнопкою «Меню» в верхньому лівому куту інтерфейсу PsycheaEXPERTUS.

Перейти в PsycheaEXPERTUS

Телефон НТЦ «Псіхєя» для довідок: +38050 310-7731 або +38067 401-3151

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: