
Британська нафтогазова компанія Shell почала виводити своїх працівників з РФ, 20 квітня повідомляє Bloomberg.
У повідомленні відзначається, що Shell «поетапно демобілізує своїх співробітників, що працюють з «Газпромом» і «Газпром нефтью».
«Головна увагу в цьому процесі приділяється безпеці наших людей і операцій, а також дотримання законодавства», — заявив представник Shell.
По словам джерел Bloomberg, вже десятки співробітників Shell, які працювали на нафтегазовому проекті «Сахалін-2», були вилучені з подальшим переміщенням на роботу в інших проектах.
За даними агентства, Shell має як мінімум два довгострокові контракти з «Газпромом», на які припадає 1,5 % обсягів газу, які російська компанія постачала щорічно ключовим іноземним клієнтам. За оцінками Shell, виведення коштів призведе до збитків у розмірі 4-5 мільярдів доларів.