Зниження експорту нафтопродуктів з росії

Зниження експорту нафтопродуктів з росії

За даними Bloomberg, обсяги експорту російських нафтопродуктів у період до 8 грудня знизилися на 4,5% у порівнянні з попередніми чотирма тижнями. Загальний середньодобовий експорт нафтопродуктів склав 2,25 млн барелів.

Основні показники:

  1. Дизель та газойл: Обсяги впали майже вдвічі порівняно з попереднім тижнем — до 695 тис. барелів на день, хоча попереднього тижня показники досягли максимуму з січня. Чотиритижнева середня становила 938 тис. барелів на день.
  2. Бензин: Експорт бензину не зафіксовано, попри скасування заборони на вивезення цього пального.
  3. Нафта: Морські постачання сирої нафти залишаються стабільними, значною мірою не піддаючись впливу санкцій.
  4. Інші нафтопродукти: Експорт нафти для нафтохімії (нафта) знизився на 25%, склавши 484 тис. барелів на день. Постачання авіапалива повернулися до 75 тис. барелів після тижневої перерви.

Зростання експорту у листопаді було пов’язане із завершенням сезонного обслуговування нафтопереробних заводів, проте ці показники не втрималися довго. Експорт є важливим маркером для оцінки обсягів видобутку нафти в умовах, коли росія засекретила ці дані.

США розглядають можливість запровадження жорсткіших санкцій на російську нафтову торгівлю, щоб скоротити доходи Кремля на фінансування війни проти України.

Автор:

(Всего статей: 2518)

Приглашенный экспертСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

Дискуссия

  • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

    Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

    «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

    НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

    «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

    Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

    «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

    Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

  • Китай продает СПГ уже и Японии
  • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
  • Нельзя помочь тому
  • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Назва Вшої компанії (обов'язково):

Ваш номер телефона:

Ваш E-Mail (обов'язково):

Ваше повідомлення:

Прохання виправити! :)

Помилка:

Як правильно: