Укртрансгаз виконав робіт з діагностування ГТС на 100 млн грн

Укртрансгаз виконав робіт з діагностування ГТС на 100 млн грн

Укртрансгаз виконав робіт з діагностування ГТС на 100 млн грн. Цю частину обстежень було завершено в рамках підготовки об’єктів ГТС до осінньо-зимового періоду 2019/2020, що дозволить попередити аварії та запобігти нештаним ситуаціям під час високонавантажених режимів функціонування ГТС.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Діагностика об’єктів ГТС передбачає контроль герметичності магістральних газопроводів, діагностування наземних переходів газопроводів, технічні огляди будівель та споруд, неруйнівний і руйнівний контроль, а також комплексне обстеження засобів протикорозійного захисту та корозійного стану газопроводів.*

В 2019 році в компанії вперше впровадили використання лазерного сканера ScanStation P30 та ультразвукового дефектоскопа з технологією фазових граток Phasor XS. Нові програмні комплекси оцінки  визначають коефіцієнт запасу міцності об’єкту досліджень та візуалізують його просторове положення. Застосування таких сучасних технологій діагностування дозволяє значно підвищити якість обстеження і зменшити витрати часу.

Наразі Укртрансгаз здійснив 68% обстежень від запланованого річного обсягу, виконання робіт відбувається за графіком. Всього до кінця року очікується виконання 100% запланованих робіт з діагностування загальною вартістю 148 млн грн.

Серед робіт з діагностування на 2019 рік Укртрансгаз виконує діагностику обладнання лінійної частини магістральних газопроводів, компресорних станцій та підземних сховищ газу. Окрім того, технічний огляд контрольно-вимірювальних приладів, автоматики та електротехнічного устаткування.

Компанія також діагностує вантажопідіймальні машини та ємності, що працюють під тиском. Серед інших досліджень – обстеження і паспортизація будівель і споруд, контроль витоків природного газу в атмосферу, еколого-технічне обстеження об’єктів, атестація робочих місць та санітарно-технічна паспортизація.

Повний перелік типів робіт містить більше ніж 100 найменувань. Всі вищезазначені роботи з діагностування об’єктів ГТС виконуються фахівцями філії НВЦ ТД «Техдіагаз».

Автор:

(Всего статей: 17592)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: