Польща припинила закупівлі нафти у Роснєфті

Польща припинила закупівлі нафти у Роснєфті

Найбільші енергокомпанії Польщі припинили закупівлі нафти у «Роснєфті» в рамках довгострокових контрактів на постачання по трубопроводу «Дружба».

Як повідомляє Argus з посиланням на трейдерів, сторонам не вдалося домовитися через розбіжності за ціною. У січні завершилася дія довгострокового контракту «Роснефти» з польської PKN Orlen, а в кінці 2020 року закінчився контракт з іншим польським переробником Grupa Lotos. В результаті Полоцький і Гданський НПЗ припинили закуповувати сорт Urals.

Російські постачальники домагаються підвищення вартості Urals з прокачуванням по «Дружбі» в Німеччину та Польщу в рамках довгострокових контрактів, розповіли Argus джерела на ринку. Нафтовики спекулюють на тому, що прибутковість морських відвантажень з балтійських портів різко зросла, оскільки фрахт помітно подешевшав. Але клієнти в Європі не схильні йти на поступки, оскільки їх маржа і так невелика в умовах зниженого попиту через Covid-19. Трейдери сумніваються, що «Роснєфть» відновить постачання в Польщу і в березні, пише Argus.

Три партії по 100 тисяч тонн — компанія направить на експорт через Балтійське море. Партія з Приморська буде відвантажена 21-22 лютого, а з Устилугу — 24-25 лютого і 25-26 лютого. Ці обсяги, як очікується, отримають торгові компанії Glencore і Trafigura за довгостроковими контрактами про передекспортного фінансування. Додаткові партії російської нафти, що хлинули на відкритий ринок, упустили ціну Urals. У той час як ф’ючерси на Brent закріпилися вище 60 доларів за барель, російський сорт тупцює біля відміток 54-55 долара.

Читайте в «Терміналі» також, Білорусь отримала перший транш компенсації з Росії за «брудну» нафту.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: