Франція дозволить роздрібним торговцям продавати паливо нижче собівартості в боротьбі з інфляцією

Франція дозволить роздрібним торговцям продавати паливо нижче собівартості в боротьбі з інфляцією

Прем’єр-міністр Франції Елізабет Борн повідомила газеті Le Parisien, що уряд Франції планує тимчасово скасувати заборону роздрібним торговцям продавати автомобільне паливо за ціною нижче собівартості, щоб зупинити інфляційний тиск на домогосподарства.

Відновлене зростання цін цього літа ускладнило спроби уряду приборкати споживчу інфляцію, і міністри закликали паливну та харчову промисловість скоротити свою маржу.

Компанія TotalEnergies збільшила ліміт цін на пальне до кінця року, тоді як деякі мережі супермаркетів провели акції з продажу бензину за собівартістю.

Але заборона на продаж палива за ціною нижче собівартості, що датується 1963 роком, не дозволяла дистриб’юторам знижувати ціни далі, сказав Борн, оголосивши, що заборону буде знято на «кілька місяців».

«Завдяки цьому безпрецедентному заходу ми отримаємо відчутні результати для французів без субсидування палива», — сказала вона в інтерв’ю, опублікованому в суботу.

Вона відкинула ідею уряду знизити податки на паливо, посилаючись на необхідність скорочення державного дефіциту та боргу, водночас зазначивши, що великі компанії повинні зіграти свою роль.

Міністр фінансів Бруно Ле Мер заявив у четвер, що висока норма прибутку від нафтопереробки є джерелом занепокоєння і, можливо, потребує вирішення урядом.

Щодо цін на продукти харчування, Борне сказав Le Parisien, що з листопада компанії повинні будуть вказувати на етикетках, коли вони змінюють розмір продукту.

Так звана «звужувальна інфляція», коли продукти продаються в меншій кількості без будь-якого зниження ціни, стала джерелом суперечок у роздрібній торгівлі продуктами харчування під час стрибка цін торік.

Французька мережа супермаркетів Carrefour оголосила цього місяця, що розмістить вивіски у своїх магазинах поруч із продуктами, які, як виявилося, використовують такі практики.

Джерело: Reuters

Автор:

(Всего статей: 2518)

Приглашенный экспертСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

Дискуссия

  • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

    Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

    «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

    НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

    «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

    Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

    «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

    Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

  • Китай продает СПГ уже и Японии
  • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
  • Нельзя помочь тому
  • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Назва Вшої компанії (обов'язково):

Ваш номер телефона:

Ваш E-Mail (обов'язково):

Ваше повідомлення:

Прохання виправити! :)

Помилка:

Як правильно: