Рубрика | Украина

Міненерго­вугілля намагається знищити єдиний в Україні науково-дослідний інститут у галузі нафтопереробки та нафтохімії!

Міненерго­вугілля намагається знищити єдиний в Україні науково-дослідний інститут у галузі нафтопереробки та нафтохімії!

­ПРЕС-РЕЛІЗ

22 лютого 2016 року об 11:00 в приміщенні Державного підприємства «Науково-дослідний інститут нафтопереробної та нафтохімічної промисловості «МАСМА» (ДП «НДІННП «МАСМА»), що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Чигоріна, 18, зала № 422, відбудеться прес-конференція з приводу несподіваної реорганізації підприємства.

Так, нещодавно на офіційному сайті Міністерства енергетики і вугільної промисловості України (Міненерговугілля) було розміщено наказ № 91 «Про реорганізацію державного підприємства «Науково-дослідний інститут нафтопереробної та нафтохімічної промисловості «МАСМА» від 17.02.2016 року.

Реорганізацію заплановано провести шляхом приєднання ДП «НДІННП «МАСМА» до державного підприємства «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості «МАСМА-СЕПРО» (ДП «ОС «МАСМА-СЕПРО») на правах структурного підрозділу. Також в наказі зазначено, що дане рішення прийнято на підставі результатів внутрішнього аудиту підприємства.

Проте, варто зазначити, що ні про проведення такого аудиту, ані про його результати керівництву Інституту не повідомлялося, що, на нашу думку, виглядає дуже підозріло з точки зору наявності у таких діях корупційної складової.

Колектив ДП «НДІННП «МАСМА», який заздалегідь не був попереджений про реорганізацію, дуже стурбований даним рішенням, оскільки воно загрожує припиненням науково-дослідної роботи в секторі нафтопереробки та нафтохімії.

Таким чином ДП «НДІННП «МАСМА» вимагає від Міненерговугілля України конструктивних пояснень, а представників ЗМІ та всіх, кому не байдужа доля вітчизняної галузевої науки та паливного сектору, запрошує долучитися до прес-конференції.

Щодо акредитації для участі у заході прохання звертатись:

тел.: 097-534-21-96

e-mail: info@masma.ua, juliaua989822@gmail.com

Довідково:

ДП «Науково-дослідний інститут нафтопереробної і нафтохімічної промисловості «МАСМА» був заснований в 1958 році. На сьогодні це єдиний в Україні науково-дослідний інститут, який займається питаннями, пов’язаними з переробкою нафти, одержанням палив, бітумів, коксів, мастильних матеріалів і присадок до них, а також інших нафтопродуктів. Інститут розробляє рецептури, технології отримання, нормативно-технічну документацію на виготовлення та застосування широкого асортименту нафтопродуктів, організовує їх дослідно-промислове і промислове виробництво. Проводить сертифікаційні випробування нафти та нафтопродуктів і надає допуск до їх виробництва і застосування. Також інститут здійснює метрологічні, інформаційні, патентно-ліцензійні та техніко-економічні дослідження в нафтопереробці і нафтохімії, займається розробкою та видачею технічних умов на пальне, перевіркою якості нафтопродуктів.

­

Автор:

(Всего статей: 17597)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • Руслан Хмара

  -ДП «Науково-дослідний інститут нафтопереробної і нафтохімічної промисловості «МАСМА» був заснований в 1958 році.

  Это от куда такие данные. Этот институт был создан только в конце 2013 года.

  — На сьогодні це єдиний в Україні науково-дослідний інститут, який займається питаннями, пов’язаними з переробкою нафти, одержанням палив, бітумів, коксів, мастильних матеріалів і присадок до них

  Как можно производить раюботы при отсутствии специалистов. Или заместитель директора института Кочирко Б.Ф. , которого знает вся Украина заменяет всех специалистов.

 • Руслан Хмара

  Как можно уничтожить то, что уже уничтожено самим г-ном Пшеничко А.В.?

 • Alex

  Alex

 • Alex

  Уважаемый НТЦ «Психея». Вы как авторы должны вначале разобраться с ситуацией по МАСМАм (провести минимальное журналистское раследование) и на основании информации делать столь громкие заявления о «единственном» институте.
  На сайте Миненергоугля указано две МАСМЫ:
  1.ДП «УкрНДІНП «МАСМА», код за ЄДРПОУ-00149943 она создана в 1958г
  2.ДП «УкрНДІННП «МАСМА», код за ЄДРПОУ – 38882770- создана 2 года назад.

  В МАСМЕ-1 работает 2 человека и она банкрот (не без участия Пшенички А.В.), По адресу пр-т Палладина, 46- пустые корпуса, нет отопления.
  В МАСМЕ-2, директор Пшеничка А.В., находятся на Чигорина, 18.
  И решение Министерства правильное и рациональное. Присоединить непонятную структуру к структуре МАСМА-СЕПРО, которая не есть банкротом.

 • LS

  Уважаемые «комментаторы»! не разобравшись в ситуации и без малейшего понятия о работе и достижениях Института, пожалуйста не делайте поспешных выводов из распространенных слухов. Единственное предприятие, которое работает в такой важной сфере, как нефтепереработка и нефтехимия, имея полный состав специалистов и большой объем задач не может быть уничтожено заинтересованными в этом, лицами и уж не как не может быть частью или подразделением какого-та органа сертификации!!

 • Александр Клочко

  Хочу сказати, що знищувався інститут якраз при минулому керівництві. В результаті його діяльності виникла велика заборгованість по заробітній платі, практично весь персонал був переведений на скорочений робочий
  тиждень.

  Після того, як минуле керівництво було змінено, а на його місце прийшло нове керівництво, в особі Пшенички О.В., ситуація кардинально змінилася. Зарплати почали виплачуватися вчасно, персонал почав працювати повний робочий тиждень, а головне інститут почав розвиватися та виходити з занепаду, до якого його призвело попереднє керівництво.

 • Гама

  Вот читаю и удивляюсь, как люди, которые имеют зуб на институт, теперь его поливают грязью, и рады нож в спину всадить.

  Так вот по фактам тут высказанным в комментариях.

  1. Институт уничтожали еще при старом директоре Свистуне, резали все на металлолом и вывозили. Заблокировали счета и людям не выплачивали год зарплату. И единственным выходом как то спасти институт было создания на базе старой МАСМы новый институт, но со всеми подразделениями и функциями, что и раньше были в старом институте. Что и сделал новый директор Пшеничка О.В . Да, часть сотрудников-пенсионеров пришлось сократить. Не которые из них так и не смогли простить, и сейчас пытаются очернять все. Но институт выстоял и сейчас развивается.

  Просто поразительно, как у нас любят сделать кого то одного виноватым во всех бедах.

  Судя по комментариям могу сказать, что это бывшие обиженные сотрудники, никак не могут успокоится.

  2. Очень странная реорганизация! Вдруг снимают директора МАСМа-СЕПРО, который проработал там много лет, ставят нового директора и тут же вдруг присоединяют ДП «УкрНДІННП «МАСМА» . Как можно институт, который имеет много подразделений, имеет свой испытательный центр, отделы стандартизации, сертификации и другие, вдруг присоединить к какому то органу по сертификации. Очень странно! Складывается, впечатление, что кто то очень хочет под себя забрать такой важный для страны институт. И это борьба с коррупцией! Если на лицо рейдерский захват узаконенный министерством.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: