У Нафтогазі вимогу НКРЕКП щодо лічильників газу назвали необгрунтованою

У Нафтогазі вимогу НКРЕКП щодо лічильників газу назвали необгрунтованою
Вимогу, закріплену постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), щодо лічильників газу, у Нафтогазі назвали необгрунтованою.

Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на на заяву заступника керівника департаменту енергоефективності Нафтогазу Олексія Хабатюка, у якій він коментує закінчення терміну, встановленого постановою НКРЕКП, після якого всі непобутові споживачі газу мають обладнати свої лічильники засобами дистанційної передачі даних.

«За 21 день спливає термін, коли всі непобутові споживачі газу мають обладнати свої лічильники засобами дистанційної передачі даних. Так вимагає постанова НКРЕКП від 30.09.2015 №2494. При цьому на сьогодні без таких засобів залишилась найбільша група малих непобутових споживачів. Це в основному дрібні підприємці — кафе, малі офісні приміщення та подібні, які споживають до 10 тис. м куб на рік. За оцінками, 80 тисяч малих підприємців будуть змушені витратити 1-2 млрд грн на виконання цієї вимоги», — зазначив О. Хабатюк.

За його словами, сьогодні облгази вже розсилають листи таким споживачам, що в разі невстановлення таких засобів буде відключено газ.

«І формально вони праві, бо цього вимагає Кодекс ГРМ, але проблема в необгрунтованості самої вимоги. НКРЕКП посилається на те, що наявність таких засобів обов’язкова умова запровадження добового балансування на ринку газу і без них ніяк і це європейська практика. Але це неправда! В регламенті 312/2014 немає такої вимоги, а такі споживачі не потребують цих засобів і можуть бути віднесені до споживачів відбори/споживання/подач яких не вимірюється щодобово», — зазначив він.

На думку представника «Нафтогазу», ініціатива НКРЕКП не дає жодного практичного зиску, окрім фінансового навантаження на бізнес.

Автор:

(Всего статей: 17389)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • николай николаев

  неужели не понятно что кто-то из клоунов НКРЕКП хочет на этом заработать.Или зря потратился на открытие фирмы

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: