ДТЕК Київські електромережі встановить 25 тис. «розумних» лічильників

ДТЕК Київські електромережі встановить 25 тис. «розумних» лічильників

ДТЕК Київські електромережі щорічно встановлює «розумні» лічильники клієнтам для покращення обліку спожитої електроенергії. Вони дозволяють киянам заощаджувати на електроспоживанні вночі, дистанційно передавати показання в автоматизовані системи та зручніше сплачувати за електроенергію в особистому кабінеті.

Про це пишуть «ЕлектроВісті».

В Києві вже встановлено 150 тис. таких лічильників, у 2018 році інвестиційною програмою ДТЕК Київські електромережі передбачено встановлення ще 25 тис. лічильників, на що буде витрачено 45 млн грн.

Серед 150 тис. користувачів «розумних» лічильників майже 60 тис. киян мають багатозонний облік електроенергії. Користуючись побутовою технікою з 23-ї до 7-ї години ранку, вони сплачують майже на 50% менше, ніж за денне споживання електроенергії. Щоб клієнтам перейти на двозонну тарифікацію, потрібен «розумний» або багатозонний лічильник і заповнити відповідну форму.

«ДТЕК Київські електромережі поступово встановлює «розумні» лічильники киянам, що дозволяє заощаджувати під час споживання електроенергії, але компанія має щорічні обмеження на кількість придбання таких лічильників зі сторони регулятора. Мешканці  міста, які бажають користуватись багатозонними тарифами, мають можливість придбати лічильники за власні кошти, а компанія допоможе приєднати їх до автоматизованої системи», – зазначив Віктор Мельников, директор з продажів ДТЕК Київські електромережі.

Крім установки лічильників побутовим клієнтам, ДТЕК Київські електромережі планує встановити автоматизовані системи обліку електроенергії у 165 розподільчих пунктах та 700 трансформаторних підстанціях, вартістю 8 та 10 млн грн відповідно. Зазначені заходи спрямовані на зниження втрат електричної енергії, покращення точності обліку та забезпечення можливості балансування обсягів електричної енергії.

Слід зазначити, що «розумні» лічильники є основою побудови сучасних систем електромереж у світі. Європейські компанії використовують саме такі автоматизовані системи обліку. Так, наприклад в Італії переважна більшість побутових користувачів забезпечені «розумними» лічильниками, які інтегровані в єдину систему.

Нагадаємо, що Національна комісія, що здійснює  регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила інвестиційну програму ДТЕК Київські електромережі на 2018 рік у розмірі 501 млн грн.  Зокрема, компанія побудує  майже 9 км нових підземних трас ліній електропередач, реконструює підстанцію «Позняки» та встановить близько 25 тис. «розумних» лічильників. Кінцева мета інвестиційної програми – вдосконалити й оновити електричну інфраструктуру міста, забезпечити якісне та надійне електропостачання його мешканцям.

«Термінал» писав, вимогу, закріплену постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), щодо лічильників газу, у Нафтогазі назвали необгрунтованою.

 

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: