
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС підключено до енергомережі після заміни трансформатора 2ВТ системи збудження турбогенератора.
Про це повідомляє прес-служба НАЕК «Енергоатом».
Реакторна установка працює на номінальній потужності. За минулу добу енергоблоком вироблено 7,02 млн кВт-г електроенергії, а з початку місяця – 298,33 млн кВт-г електроенергії.
На енергоблоці №1 Хмельницької АЕС 20-а доба середнього планового ремонту.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Нагадаємо, 13 грудня 2018 року о 06:33 енергоблок №2 Хмельницької АЕС було відключено від енергомережі через пошкодження трансформатора збудження фази В.
«Термінал» писав, енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі через пошкодження трансформатора збудження фази В.