Ірак попередив ОПЕК про потребу підвищити квоту на видобуток
Июнь 26, 2026
Reuters 25 червня 2026 року повідомило, що Ірак розглядав можливість виходу з ОПЕК, якщо йому не підвищать виробничу квоту, але поточний план Багдада — залишатися в організації та добиватися більшої квоти. Ірак є другим за величиною виробником ОПЕК після Саудівської Аравії. Суперечка щодо квот в ОПЕК загострилася на тлі різкого падіння фактичного видобутку Іраку За […]



