НКРЕКП затвердила тимчасові тарифи на послуги транспортування природного газу для точок входу і виходу

НКРЕКП затвердила тимчасові тарифи на послуги транспортування природного газу для точок входу і виходу

АТ «Укртрансгаз» розрахувало фінансовий план на 2019 рік згідно з затвердженими Регулятором тарифами. Відповідно до розрахунку, АТ «Укртрансгаз» у наступному році очікує дефіцит коштів близько 22 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба «Укртрансгазу».

За інформацією прес-служби, нові тимчасові тарифи та недостатня увага Регулятора щодо ситуації із критично низьким рівнем розрахунків облгазів за балансування роблять неможливим повне та своєчасне фінансування АТ «Укртрансгаз» закупівель газу на балансування ГТС, виплати заробітних плат, проведення ремонтів та здійснення капітальних інвестицій.

В «Укртансгазі» назвали фактори, які призводять до дефіциту коштів, а саме :

 1. У 2018 році компанія використає для виробничо-технічних витрат (ВТВ) 3 302 млн куб. м газу, що закуповувався за ринковою процедурою на ProZorro. В обґрунтуванні тарифів на 2019 рік, які компанія подала Регулятору, зазначено необхідний обсяг газу на ВТВ – 3 322 млн куб. м газу. За розрахунками НКРЕКП, компанія має обмежити закупівлі 2 630 млн куб. м.
 2. У 2018 році середня ціна закупівлі газу за прозорими ринковими тендерами складала 8743 грн куб. м без ПДВ. За формулами згідно контрактів, підписаних компанією, ціна закупівлі газу у 2019 році очікується на рівні 11 095 грн куб. м без ПДВ. НКРЕКП пропонує АТ «Укртрансгаз» закуповувати газ за ціною 7 657 грн куб. м без ПДВ.
 3. Витрати на оплату праці, передбачені НКРЕКП у тимчасовому тарифі, на 25% нижчі за зобов’язання АТ «Укртрансгаз» за колективним договором.
 4. При розрахунку тарифів Регулятор необґрунтовано обмежив на 10 млрд грн кошти, доступні компанії для здійснення капітальних інвестицій. Ці дії оскаржуються компанією у судовому порядку.

Також у прес-релізі зазначається, що розрахунок тимчасового тарифу, що був прийнятий НКРЕКП, порушує вимоги затвердженої Регулятором методики:

- тимчасовий тариф не базується на використанні амортизації основних засобів за регуляторною базою активів;
— тариф розрахований без корегувань на недоотриманий дохід у попередніх періодах, коли Регулятором були встановлені тарифи на точки виходу та входу, які так і не набрали чинності.

Читайте в «Терміналі», НКРЕКП знизила в два рази тимчасові тарифи для «Укртрансгаз» на послуги транспортування природного газу для  точок входу і виходу.

Автор:

(Всего статей: 9600)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: