
Нафтогаз оцінює обсяги інвестицій у видобуток газу в Україні у 20-30 мільярдів доларів у наступні 10 років. Про це повідомив головний виконавчий директор Нафтогазу Отто Ватерландер під час брифінгу 18 червня.
Інформує Hromadske.
«Нашою метою є досягнення повної енергетичної незалежності. Ми оцінюємо, що обсяги інвестицій у видобуток газу можуть скласти 20-30 мільярдів доларів», — повідомив він.
Зазначимо, що попередню програму підвищення обсягів видобутку газу (до 2020 року) Нафтогаз не виконав.
За підсумками січня-листопада 2019 року обсяги видобутку газу в Україні скоротилися на 1,1%. Разом з цим, обсяги імпорту газу до України від початку року навпаки — зросли на 44%. Найбільше видобуток газу скоротила компанія Укргазвидобування — на 3,2%.
Читайте у «Терміналі»: Нафтогаз залучив міжнародного інвестора для збільшення видобутку газу на виснажених родовищах.