
Компанія WOG стала повноправним членом Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) — найбільш впливового і численного об’єднання бізнесу в Україні. Асоціація об’єднує компанії, які ведуть свою діяльність прозоро, на антикорупційних принципах, відповідно до ділової етики та сповідують європейські принципи ведення бізнесу.
Відповідний пресреліз редакція журналу «Термінал» має у розпорядженні.
«Як компанія, яка створює велику кількість робочих місць, ми відчуваємо величезну відповідальність перед українським і світовим співтовариством за слідування європейським цінностям. WOG багато років показує клієнтам і ринку в цілому, що справжня європейська якість послуг і сервісу можлива в нашій країні. Ми впевнені, що наші знання, досвід, інноваційні рішення і клієнтоорієнтованість сприятимуть більш активному поширенню європейських цінностей і практики ведення бізнесу в Україні. Членство в ЄБА відкриває для нашої компанії нові горизонти, а також дає більш широкі можливості зробити внесок в подальший розвиток українського законодавства», — коментує Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.
Європейська Бізнес Асоціація заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу організація виросла до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні, яке працює для того, аби дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.