Ситуація в енергосистемі України станом на 3 листопада

Ситуація в енергосистемі України станом на 3 листопада

Ситуація в енергосистемі України станом на 3 листопада: з планового ремонту вийшов черговий блок теплової генерації у 100 МВт, застосовувалися обмеження виробництва електроенергії з ВДЕ  у 408 МВт

ГЕНЕРАЦІЯ

З планового ремонту вийшов блок однієї з ТЕЦ. Він зміцнив енергосистему на 100 МВт додаткової потужності.

Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, цілком достатньо для забезпечення потреб споживачів.

Минулої доби у першій половині дня застосовувалося обмеження виробництва електроенергії з ВДЕ на 408 МВт. У поточний короткотерміновий ремонт на одній з ТЕЦ виведено один енергоблок.

НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ

У Харкові внаслідок нічного обстрілу без світла — 146 побутових та 13 юридичних абонентів.

У Вінницькій області внаслідок падіння уламків збитого безпілотника знеструмлено 1562 споживачі. Станом на ранок більшість підключено.

СИТУАЦІЯ У ПРИФРОНТОВИХ ОБЛАСТЯХ

На Сумщині підключено населений пункт, який був знеструмлений через технологічні порушення. Світло з’явилося у понад 2 тисяч споживачів.

У Донецькій області за минулу добу через обстріли було відключено 2709 абонентів.

У Дніпропетровській області через бойові дії було відключено 166 споживачів. Їх усіх уже заживили.

Також без світла залишається частина споживачів у Чернігівській, Запорізькій, Херсонській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Загалом за добу енергетики заживили понад 11 тисяч споживачів. Більшість із них –  у Донецькій області.

СИТУАЦІЯ У РЕГІОНАХ

У Херсоні внаслідок технологічних порушень на лінії знеструмлено Херсонську ТЕЦ.

НАСЛІДКИ ПІДРИВУ ДАМБИ КАХОВСЬКОЇ ГЕС

Через підтоплення у Херсоні залишаються без світла понад 1000 споживачів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання, але ремонтні роботи сповільнені через обстріли.

СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС

Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької АЕС — без змін. Він становить 15,68 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

ЕКСПОРТ/ІМПОРТ
Комерційний імпорт електроенергії за минулу добу склав 29 МВт*год. Експорт — 702 МВт*год.

Джерело: Міненерго України 

Автор:

(Всего статей: 2518)

Приглашенный экспертСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

Дискуссия

  • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

    Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

    «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

    НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

    «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

    Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

    «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

    Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

  • Китай продает СПГ уже и Японии
  • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
  • Нельзя помочь тому
  • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Назва Вшої компанії (обов'язково):

Ваш номер телефона:

Ваш E-Mail (обов'язково):

Ваше повідомлення:

Прохання виправити! :)

Помилка:

Як правильно: