Прем’єр-міністр: Наша енергонезалежність – це завдання, яке маємо виконувати щодня

Прем’єр-міністр: Наша енергонезалежність – це завдання, яке маємо виконувати щодня

Енергонезалежність України, так як і ефективне використання енергоресурсів, є завданням всіх рівнів влади, яке має виконуватися щодня.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Форуму «Від енергоефективності до енергонезалежності», що проходив 12 березня, у Києві.

«Наша енергонезалежність – це завдання, яке маємо виконувати щодня, пам’ятаючи про те, що ми є об’єктом навали ворога. Енергонезалежність – надзвичайно важлива, адже енергетика завжди була видом гібридної зброї проти України. А тепер ми розуміємо, що ствердження енергонезалежності – у наших руках», – сказав Володимир Гройсман.

За його словами, нові можливості виконання поставлених завдань дала реформа децентралізації, яка віддала громадам ресурси для зростання якості життя. І за роки реформи стає дедалі зрозуміліше, як саме використовують ці можливості. Приклад – тарифи та стан комунальних мереж.

«Мені свого часу було прикро почути про те, що з 12,5 млрд грн, виділених на підготовку до опалювального сезону, тільки 3 млрд грн були направлені на енергомодернізацію, – зазначив Володимир Гройсман. – Якщо будемо інвестувати в енергоефективність, зможемо досягти нової якості послуг, а для людей вони стануть більш доступними. Тому потрібно більше інвестувати в енергоефективність, енергонезалежність, перестати покладатися на нормативні витрати. Закликаю всіх: давайте формувати політику таким чином, аби стати енергоефективними та незалежними. Так ми досягнемо високих стандартів життя. Я говорю реальні речі».

Глава Уряду відзначив, що сьогодні потрібно культивувати культуру відповідальності, реалістичності та відкритості – на відміну від помилок нової історії, які призвели до того, що до 2014 року Україна мала неефективну систему управління і розподілу ресурсів.

«Що таке незалежна держава? Це держава з сильною економікою, сильним військом, високими стандартами життя. Це держава, яка відіграє ключову роль у регіоні та світі. Такі завдання стоять на порядку денному. Завдання, які надзвичайно важливі. Це не лозунги і не заяви – це конкретні кроки, зроблені з 2014 року. Ми зробили свій вибір – європейська та євроатлантична інтеграція. Наше серце – у великій і розвиненій Європі, – сказав Володимир Гройсман. – Ми можемо відкинути безвідповідальність та неповагу, яку демонструють деякі політики через брудну гру в надчутливих питаннях. Я ж бажаю спільного успіху, справжньої незалежності та досягнення нашої спільної мети».

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: