Рубрика | Україна

НАК «Нефтегаз» продолжает выбивать долги через суд

НАК «Нефтегаз» продолжает выбивать долги через суд

НАК «Нефтегаз Украины» вернула себе 118,9 млн гривен за газ через суд.

Как сообщают Украинские новости, 14 октября 2013 года Хозяйственный суд Крыма взыскал с симферопольского общества с ограниченной ответственностью «ГазУкраина Трейдинг» в пользу НАК «Нефтегаз Украины» 118,9 млн гривен долга за газ и штрафные санкции.

Дело касается спора по поводу договора купли-продажи газа от 27 марта 2012 года, согласно которому «Нефтегаз» поставил в адрес «ГазУкраина Трейдинг» 340 млн куб. м голубого топлива.

Сумма задолженности «ГазУкраина Трейдинг» за газ составляет 5,94 млн гривен.

Кроме того, к этой сумме прибавилось 3% годовых — 7,08 млн гривен, пеня — 35,4 млн гривен, штраф — 70,4 млн гривен.

Справка:

16 июля Хозяйственный суд Крыма взыскал с ООО «ГазУкраина Коммерс», которое также зарегистрировано в Симферополе, в пользу «Нефтегаза» 1 982,724 млн гривен долга за ранее приобретенный природный газ.

Автор:

(Всего статей: 2392)

ЖурналистСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

Дискуссия

  • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

    Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

    «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

    НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

    «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

    Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

    «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

    Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

  • Китай продает СПГ уже и Японии
  • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
  • Нельзя помочь тому
  • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Назва Вшої компанії (обов'язково):

Ваш номер телефона:

Ваш E-Mail (обов'язково):

Ваше повідомлення:

Прохання виправити! :)

Помилка:

Як правильно: