Голова Представництва ЄБРР в Україні очолив Номінаційний комітет

Голова Представництва ЄБРР в Україні очолив Номінаційний комітет

Головою Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки державних підприємств (Номінаційний комітет) став голова Представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Про це він сказав на брифінгу щодо членів оновленого Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки державних підприємств (Номінаційного комітету), повідомляє Укрінформ.

«Вчора у нас відбулось засідання Номінаційного комітету в новому складі, і ми вирішили питання структури самого комітету. Мене було висунуто на посаду голови цього комітету, і я погодився. Максим Нефьодов (став — ред.) заступником голови комітету», — сказав Аджунер.

Він також зауважив, що на цій зустрічі було погоджено критерії вимоги до відбору членів наглядових рад Укрзалізниці та Укренерго.

«Ми узгодили вимоги до консультантів з набору персоналу, які увійдуть до постійного складу секретаріату. І ми також домовились про графік засідань Номінаційного комітету з тим, щоб якомога швидше провести відбір, і призначити керівників та членів наглядових рад держпідприємств», — додав Аджунер.

Як повідомлялось раніше, на початку квітня Кабінет міністрів прийняв рішення про утворення і затвердження складу нового Номінаційного комітету з відбору керівників держпідприємств. До складу комітету з призначення увійшли міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, перший заступник голови МЕРТ Максим Нефьодов, перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова, представник відповідного органу управління та за згодою чотири незалежні експерти з правом дорадчого голосу. Серед них: Шевкі Аджунер (голова Представництва ЄБРР в Україні), Йоста Люнгман (представник МВФ), Джейсон Бретт Пеллмар (регіональний менеджер МФК в Білорусі, Молдові та Україні), Альгірдас Шемета (бізнес-омбудсмен).

Автор:

(Всего статей: 18091)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: