Розпочався черговий етап анбандлінгу ГТС

Розпочався черговий етап анбандлінгу ГТС

З 1 червня розпочався черговий етап проекту з анбандлінгу ГТС України, що передбачає об’єднання «під єдиним дахом» усіх підрозділів, задіяних у транспортуванні газу.

Про це повідомила прес-служба АТ «Укртрансгаз».

“З 1 червня розпочався черговий етап проекту з анбандлінгу ГТС України. У філії “Оператор ГТС України”, як єдиному підрозділі, поєднано функцію технічної експлуатації ГТС, яку раніше виконували п’ять окремих філій АТ “Укртрансгаз”, — вказали в УТГ, додавши, що таким чином створено прообраз майбутнього незалежного оператора ГТС України.

Однією з ключових змін, як зазначається, стало спрощення управлінської структури. Суттєво реорганізуються бізнес-процеси підприємства, додали в УТГ. «Задача цього етапу анбандлінгу — відпрацювати формат роботи майбутнього незалежного оператора як єдиної структури, протестувати наявні управлінські та технологічні процеси та усунути можливі розбіжності», — вказали в компанії.

Робота оператора в форматі філії АТ “Укртрансгаз” відбуватиметься до початку липня. З 1 липня розпочнеться наступний етап анбандлінгу, який триватиме до кінця поточного року. Він передбачає перехід функції технічної експлуатації українською ГТС до ТОВ “Оператор ГТС України”, окремої юридичної особи, 100% засновником якої є АТ “Укртрансгаз”.

«Таким чином, у другому півріччі 2019 року «Оператор ГТС України» функціонуватиме вже як окрема юридична особа в межах Групи Нафтогаз. З 1 січня 2020 року, після закінчення транзитного договору з «Газпромом», планується повністю вивести ТОВ “ОГТСУ” з Групи Нафтогаз, що стане останнім кроком відокремлення функції транспортування», — вказали в УТГ.

«Термінал» писав, кабінет міністрів вимагає від НАК «Нафтогаз України» реалізувати необхідні рішення, які дозволять завершити процес анбандлінгу державної компанії до кінця поточного року за моделлю, ухваленою у липні 2016 року.

Автор:

(Всего статей: 7146)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: