НКРЕКП змінила розрахунок тарифів облгазів на розподіл газу

НКРЕКП змінила розрахунок тарифів облгазів на розподіл газу

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), внесла зміни до порядку формування тарифів облгазів на розподіл газу таким чином, щоб плата визначалася не за фактичними обсягами споживання, а за спожитим за минулий рік.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні 7 жовтня, пише УНИАН.

Таким чином, базою для встановлення тарифу та нарахування плати за розподіл будуть не прогнозні обсяги розподілу (при встановленні тарифу) або фактичні обсяги споживання (при нарахуванні плати за розподіл), а обсяги за попередній рік.

Як пояснила голова регулятора Оксана Кривенко, прийняття нової методики дає протягом року рівномірне навантаження з оплати послуг споживачеві, а також прогнозування тарифної виручки облгазів.

«Основна мета проекту – впорядкувати питання визначення потужностей для замовлення послуг і визначення тарифів. На сьогодні у нас діє технічна потужність, яка визначається на підставі розміру лічильника, а саме його максимальних показників», — сказала вона.

За словами Кривенко, непобутовий споживач має можливість один раз в рік уточнити річну замовлену потужність. Підходи для формування методики розрахунку використовувалися такі ж, як і для тарифів на транспортування газу.

«Ця потужність буде визначатися на основі минулорічних обсягів. Тобто споживач має дві можливості: прийти замовити потужність або за замовчуванням застосовується потужність, рівна однієї дванадцятої від обсягу споживання минулого року», — зазначила Кривенко.

Присутня на засіданні начальник Департаменту регулювання відносин у нафтогазовій сфері Тетяна Рябуха уточнила, що для населення замовлена потужність – це лише факт споживання минулого року, а для непобутових споживачів – два варіанти: факт споживання минулого року або замовлення потужності з можливістю її скорегувати один раз на рік, але за перевищення – сплачується штраф.

Автор:

(Всего статей: 9096)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: