ОПЕК+ переніс дві зустрічі

ОПЕК+ переніс дві зустрічі

ОПЕК+ переніс дві зустрічі на кілька днів для оцінки впливу нового штаму COVID-19 «омікрон» на ринок після різкого падіння ціни на нафту в п’ятницю.

Про це  повідомляє агентство Блумберг з посиланням на джерела, пише Прайм.

«ОПЕК+ переносить дві технічні зустрічі на пізніші дати тижня після нафтового краху минулої п’ятниці, щоб дати своїм комітетам більше часу для оцінки впливу нового штаму коронавірусу», — йдеться в повідомленні агентства.

Так, за даними неназваних делегатів із низки країн-членів об’єднання, засідання технічного комітету експертів ОПЕК+, яке мало відбутися у понеділок, відбудеться в середу. При цьому засідання Спільного міністерського моніторингового комітету має відбутися у четвер, а не у вівторок, зазначає агентство.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я за підсумками екстреного засідання прийняла рішення класифікувати новий варіант коронавірусу, виявлений у ПАР, що викликає занепокоєння. Новий штам — B.1.1.529 — ВООЗ назвала грецькою літерою «омікрон». Голова Всесвітньої медичної асоціації Франк Ульріх Монтгомері висловив стурбованість, що новий штам коронавірусу «омікрон» через свою небезпеку може стати порівнянним з вірусом Ебола і таким же заразним, як штам «дельта».

Читайте також в «Терміналі», попит на нафту у світі щорічно буде збільшуватися незначно після 2025 року, а після 2035 року зростання і зовсім припиниться, прогнозує ОПЕК у своїй щорічній доповіді World Oil Outlook.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: