Ми очікуємо на прийняття Парламентом Закону «Про енергетичну ефективність» вже найближчим часом.
Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.
Він дасть можливість створити інструменти та регуляцію для більш ефективного споживання енергії не тільки в приватному секторі, а й в промисловості. Про це повідомив під час презентації енергосертифіката Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
За його словами, закон напрацьовується на виконання 27 Директиви ЄС. А його презентація відбудеться вже у третьому кварталі 2018 року.
«Дія закону буде направлена на зменшення енергоспоживання бізнесом на випуск продукції, що приведе до зниження її собівартості. А це питання конкурентоздатності української продукції як в ЄС, так і інших країнах. Друге – це зменшення енергоспоживання у сферах транспорту та енергетиці», – зазначив Геннадій Зубко.
Він повідомив, що держава сьогодні стимулює роботу як по використанню відновлювальних джерел енергії, так і зменшенню витрат. «Україна сьогодні має амбіційні зобов’язання щодо зменшення викидів вуглецю і збільшення частки використання відновлювальних джерел енергії. Вже сьогодні ми збільшуємо частку сонячної енергетики та ведемо роботу на підтримку когенерації відновлювальних джерел енергії. Це стимулює до залучення інвестицій і переходу на альтернативні види палива», — розповів Геннадій Зубко.
Читайте в «Терміналі», уряд затвердив план заходів з впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері теплопостачання. Мета – підвищення якості надання послуг, створення умов для залучення інвестицій у галузь, покращення економічного стану та розвиток підприємств теплової енергетики.



