
Продовжуються атаки ворогів на IT інфраструктуру УЕБ, як критично важливу інфраструктуру енергетичного ринку. 20 жовтня 2023 року, з 10-ї години, на онлайн ресурси Української енергетичної біржі здійснено чергову хакерську атаку. Це один з найбільших за масштабом напад, перший був здійснений 24 лютого 2022 року. Про це в установленому порядку буде повідомлено компетентні органи.
Також останні два дні відбувалась масована фішингова атака на електронні скриньки співробітників біржі.
Від початку повномасштабного вторгнення онлайн-ресурси УЕБ, регулярно стають об’єктами кібератак. Проте нашими спеціалістами подібні атаки вчасно виявляються та відбиваються.
Станом на 12 годину атака продовжується, але на роботу наших сервісів це не вплинуло, всі торги та аукціони відбуваються у звичному режимі та за графіком.
Джерело: УЕБ