Рубрика | Анонсы, Украина

Як використати видобувачів нафти та газу для наповнення місцевих бюджетів?

Як використати видобувачів нафти та газу для наповнення місцевих бюджетів?

ПРЕС-РЕЛІЗ

Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Науково-технічний центр «Псіхєя» (Київ) запрошують Вас взяти участь у семінарі-тренінгу на тему «Аналіз політики для використання соціально-економічних переваг видобувних проектів в Україні», який відбудеться 17-18 листопада 2015 року в рамках проекту «Забезпечення спроможності представників органів місцевого самоврядування та місцевих громад реалізовувати соціально-економічні переваги проектів із розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні».

Метою заходу є отримання учасниками навичок вирішення проблем, що можуть виникнути під час реалізації видобувних проектів.

Семінар-тренінг відбудеться за адресою: Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, просп. Московський, 75, м. Харків.

В рамках семінару-тренінгу також планується проведення презентації представникам органів місцевого самоврядування та місцевих громад практичних рекомендацій із дієвого використання соціально-економічних переваг від видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні.

Час проведення презентації: 18 листопада 2015 року, 14:00-16:00 год.

В рамках заходу будуть презентовані наступні фахові видання:

 • монографія «Нетрадиционные углеводороды: настоящее и будуще»;
 • збірник наукових праць «Сучасні проблеми державної політики у сфері видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні»;
 • посібник із дієвого використання соціально-економічних переваг проектів із розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні;
 • практичні рекомендації з дієвого використання соціально-економічних переваг проектів із розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні;
 • примірники часопису «Термінал» з публікаціями по темі семінару-тренінгу.

Крім того, 19 листопада 2015 року з 10:00 до 16:00 год. на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України буде проведено Експертно-аналітичний круглий стіл на тему «Дорожня карта забезпечення спроможності представників органів місцевого самоврядування та місцевих громад реалізовувати соціально-економічні переваги проектів із розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні. Підсумки проекту».

Доповідачі:

Рябцев Геннадій Леонідович Тертичка Валерій Володимирович
 • директор спеціальних проектів Науково-технічного центру «Псіхєя», доктор наук державного управління, професор.

 

 • засновник «Інституту аналізу політики та стратегій» (м. Київ), доктор наук з державного управління, професор, завідуючий кафедрою державної політики та суспільного розвитку
Незалежні експерти  

Результати Круглого столу будуть опубліковані в часописі «Термінал». Відеозвіт буде розміщено на сайті http://oilreview.kiev.ua/

ОРГКОМІТЕТ:

Малєвич Віктор Володимирович (НТЦ «Псіхєя», Київ):

Гавриш Олена Миколаївна (Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Харків):

 • Тел. 067-712-20-58

 

 

Автор:

(Всего статей: 17709)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: