Рубрика | Компанії, Україна

В Укренерго обговорили зміни до Інвестпрограми на 2018 рік

В Укренерго обговорили зміни до Інвестпрограми на 2018 рік

В «Укренерго» відбулося відкрите обговорення змін до Інвестиційної програми компанії на 2018 р. Зокрема, передбачено збільшення обсягу Інвестпрограми на 271 млн. грн. до 2 878 млрд грн за рахунок економії коштів за результатами закупівель у 2017 р.

Про це повідомляє прес-служба «Укренерго».

Зміни до Інвестиційної програми передбачають збільшення фінансування певних енергооб’єктів, а також перерозподіл коштів між роками та проектами з урахуванням виконання діючих контрактів, актуалізації вартості інвестиційних проектів, а також пріоритетності та важливості об’єктів.

Окрім цього, як зазначив заступник директора з інвестицій Укренерго Володимир Кудрицький, у 2017 році ефект економії за результатами проведених тендерних закупівель склав 215 млн. грн., ще 56 млн. грн. кредитних коштів будуть спрямовані на будівництво та модернізацію енергооб’єктів відповідно до плану розвитку мереж.

Серед ключових проектів, фінансування яких буде збільшене, – встановлення другого автотрансформатора на підстанції 750 кВ «Київська» та будівництво заходів ЛЕП 330 кВ у Київській області (+ 486 млн грн), реконструкція підстанції 330 кВ «Кременчук» (+86 млн грн) та ЛЕП 330 кВ Західноукраїнська-Богородчани і відповідних підстанцій (36,6 млн грн) та інші. Також Інвестиційна програма 2018 року передбачає фінансування розвитку ІТ-інфраструктури та заходів у сфері кібербезпеки як вагомої складової захисту та надійності енергопостачання. Обсяг фінансування ІТ -проектів до кінця року – майже 200  млн грн.

Слід зазначити, що з 2017 року діє нова інвестиційна політика Укренерго, яка формується на принципах комплексності, пріоритетності та залучення кредитних коштів міжнародних фінансових організацій. Це дозволяє зменшити навантаження на тариф і ефективно використовувати фінансові ресурси для реалізації стратегічних цілей компанії.

«Термінал» писав, в Парижі відбулась 47-а сесія міжнародної асоціації CIGRE, яка кожні 2 роки збирає провідні енергокомпанії світу для обміну знаннями, досвідом й технологіями у сфері електроенергетики. Цього разу CIGRE зібрала рекордну кількість учасників – більше 3,5 тис. делегатів з понад 100 країн. Україну на цій міжнародній конференції представляла компанія Укренерго.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: