В Укренерго обговорили зміни до Інвестпрограми на 2018 рік

В Укренерго обговорили зміни до Інвестпрограми на 2018 рік

В «Укренерго» відбулося відкрите обговорення змін до Інвестиційної програми компанії на 2018 р. Зокрема, передбачено збільшення обсягу Інвестпрограми на 271 млн. грн. до 2 878 млрд грн за рахунок економії коштів за результатами закупівель у 2017 р.

Про це повідомляє прес-служба «Укренерго».

Зміни до Інвестиційної програми передбачають збільшення фінансування певних енергооб’єктів, а також перерозподіл коштів між роками та проектами з урахуванням виконання діючих контрактів, актуалізації вартості інвестиційних проектів, а також пріоритетності та важливості об’єктів.

Окрім цього, як зазначив заступник директора з інвестицій Укренерго Володимир Кудрицький, у 2017 році ефект економії за результатами проведених тендерних закупівель склав 215 млн. грн., ще 56 млн. грн. кредитних коштів будуть спрямовані на будівництво та модернізацію енергооб’єктів відповідно до плану розвитку мереж.

Серед ключових проектів, фінансування яких буде збільшене, – встановлення другого автотрансформатора на підстанції 750 кВ «Київська» та будівництво заходів ЛЕП 330 кВ у Київській області (+ 486 млн грн), реконструкція підстанції 330 кВ «Кременчук» (+86 млн грн) та ЛЕП 330 кВ Західноукраїнська-Богородчани і відповідних підстанцій (36,6 млн грн) та інші. Також Інвестиційна програма 2018 року передбачає фінансування розвитку ІТ-інфраструктури та заходів у сфері кібербезпеки як вагомої складової захисту та надійності енергопостачання. Обсяг фінансування ІТ -проектів до кінця року – майже 200  млн грн.

Слід зазначити, що з 2017 року діє нова інвестиційна політика Укренерго, яка формується на принципах комплексності, пріоритетності та залучення кредитних коштів міжнародних фінансових організацій. Це дозволяє зменшити навантаження на тариф і ефективно використовувати фінансові ресурси для реалізації стратегічних цілей компанії.

«Термінал» писав, в Парижі відбулась 47-а сесія міжнародної асоціації CIGRE, яка кожні 2 роки збирає провідні енергокомпанії світу для обміну знаннями, досвідом й технологіями у сфері електроенергетики. Цього разу CIGRE зібрала рекордну кількість учасників – більше 3,5 тис. делегатів з понад 100 країн. Україну на цій міжнародній конференції представляла компанія Укренерго.

Автор:

(Всего статей: 5801)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции газопровода «Турецкий поток», сварен в Турции.

  Об этом пишет «Прайм» со ссылкой на оператора проекта Turkstream.

  Техническая операция, которая называется надводный захлест, включала в себя подъем прибрежной и глубоководной секций с морского дна на специальную платформу над водой и их сварку в единую нитку газопровода. Общий вес, который был поднят во время работ составил около 409 тонн. После тщательной проверки сварного шва нитка газопровода была уложена на морское дно на глубину 32 метра. Данная операция была проведена на обеих нитках в российских водах в январе-феврале 2019 года и завершена у турецкого побережья в текущем году.

  «Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции «Турецкого потока», был сварен в Турции. Он символизирует завершение всего комплекса работ по созданию газопроводной системы в Черном море», — говорится в сообщении Turkstream.

  «Терминал» писал, «Булгартрансгаз» возобновил тендер на строительство газопровода от турецкой до сербской границы. Оценка инвестиций в проект 474-км участка составляет 2,77 млрд болгарских левов, без учета НДС.

  Читать все: Анекдоты, Др. страны, Компании, энергетика

 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте
 • – Пап, а чем революции отличаются от переворотов?
 • Сколько предсказателей ни слушай

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: