Технічно перші «зелені» аукціони можуть бути реалізовані в 2020 році – глава «Укренерго»

Технічно перші «зелені» аукціони можуть бути реалізовані в 2020 році – глава «Укренерго»

За сприятливого збігу обставин перші «зелені» аукціони можуть відбутися наприкінці поточного року, але підписання договорів відбудеться не раніше 2020 року. Про це заявив глава Національної енергетичної компанії «Укренерго» Всеволод Ковальчук, пише УНІАН.

«Ми на межі того, що ми цей термін витримаємо. Виходячи з самої процедури проведення аукціону і тих документів, на які потрібно базуватися. Лише в кінці березня з’явиться, я сподіваюся, затверджений регулювальником звіт про достатність генеруючих потужностей, виходячи з якого ми формуватимемо наше уявлення про квоти. Ми зможемо квоти довести лише ближче до кінця 2 кварталу. Потім сама процедура аукціону», — прокоментував  В.Ковальчук.

На думку глави НЕК «Укренерго», при сприятливому збігу обставин перші «зелені» аукціони можуть відбутися в кінці поточного року. Але підписання договорів станеться не раніше 2020 року.

«Конкурс займає певний час. Я вважаю, що при ідеальному збігу обставин перші конкурси зможуть завершитися до самого кінця 2019 років. Якщо дата проведення першого аукціону, то це може бути 2019 рік. Якщо ми говоримо про те, що підписані перші договори з переможцем аукціону, то це вже 2020 рік», — підкреслив він.

«Термінал» писав, 20 грудня 2018 року Верховна рада ухвалила в першому читанні законопроект № 8449-д про забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел. Документ передбачає перехід з 1 січня 2020 року до конкурентного аукціонного принципу визначення ціни електроенергії ВДЕ замість нині чинних фіксованих «зелених» тарифів. Впровадження «зелених» аукціонів дозволить знизити ціни на зелену електроенергію завдяки запуску механізму конкуренції. Як заявляв директор секретаріату Європейського енергетичного співтовариства Януш Копач  (Janez Kopač), енергоспівтовариство розраховує, що законопроект № 8449-д про впровадження з 2020 року «зелених» аукціонів буде прийнятий не пізніше березня 2019 року.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: