Китайські компанії готові співпрацювати з Україною в реалізації нафтогазових проектів

Китайські компанії готові співпрацювати з Україною в реалізації нафтогазових проектів

У Міненерговугілля проведено зустріч з дочірньою компанією «Great Wall Drilling Company» (GWDC) Китайської державної нафтової компанії (CNPC) з метою налагодження взаємовигідного співробітництва щодо залучення інженерного та технічного сервісу в нафтогазову сферу на території України.

Про це у Фейсбук повідомляє прес-служба «Міненерговугілля».

Начальник відділу реалізації державної політики в нафтогазовій сфері Управління нафтогазового комплексу Юрий Вялик, ознайомив із показниками нафто- та газовидобування в Україні. Зокрема, він наголосив, що на кінець 2018 року балансові запаси газу в Україні становили близько 900 млрд куб. м. Нерозвідані ресурси сягають 5 трлн куб. метрів. З огляду на це, згідно з Енергетичною стратегією України до 2035 року та прийнятою Концепцією розвитку газовидобувної галузі, Україна зможе не тільки забезпечити себе власним газом, а й імпортувати до інших країн.

Для збільшення газовидобутку вжито низку заходів, серед яких – внесення змін до законодавства, проведення прозорих аукціонів на отримання спеціальних дозволів на видобування, залучення інвестицій в угоди про розподіл продукції. Крім того, зменшено рентні платежі за видобування природнього газу з нових свердловин.

«Україна зацікавлена в нових технологічних рішеннях, інтенсифікації процесу видобування з метою виконання планів щодо збільшення видобутку природного газу», — підкреслив Ю.Вялик.

Китайська сторона повідомила про наміри співпрацювати з Україною, активно надавати послуги від проектування свердловин, буріння і бурових послуг до закінчення свердловин, проведення їх капітальних ремонтів. Зокрема, однією з послуг є каротаж роботи і випробування свердловин на основі практичного поєднання передових технологій. Комплексна інтерпретація даних, отриманих в результаті цих операцій, пропонує рішення для різних геологічних завдань. Компанія заявила про готовність брати участь у розробленні нафтових та газових пластів, свердловин та комплексному управлінні проектами розроблення родовищ нафти і газу.

Слід зазначити, що компанія виконує роботи у 27 країнах світу на різних нафтогазових родовищах, серед яких буріння і капітальний ремонт свердловин, надання комплексно-інтеграційних послуг, розвідка та видобування нафти та газу тощо.

Сторони висловили сподівання на плідну співпрацю в нафтогазових проектах, які сприятимуть економічному розвитку України.

«Термінал» писав, китайська компанія Risen Energy Co. уклала договір з підрозділом енергохолдингу ДТЕК, який відповідає за розвиток напрямку альтернативної енергетики, DTEK Renewables B.V. на поставку сонячних панелей для будівництва Покроської сонячної станції загальною потужністю 240 МВт.

 

Автор:

(Всего статей: 9799)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: