Китайські компанії готові співпрацювати з Україною в реалізації нафтогазових проектів

Китайські компанії готові співпрацювати з Україною в реалізації нафтогазових проектів

У Міненерговугілля проведено зустріч з дочірньою компанією «Great Wall Drilling Company» (GWDC) Китайської державної нафтової компанії (CNPC) з метою налагодження взаємовигідного співробітництва щодо залучення інженерного та технічного сервісу в нафтогазову сферу на території України.

Про це у Фейсбук повідомляє прес-служба «Міненерговугілля».

Начальник відділу реалізації державної політики в нафтогазовій сфері Управління нафтогазового комплексу Юрий Вялик, ознайомив із показниками нафто- та газовидобування в Україні. Зокрема, він наголосив, що на кінець 2018 року балансові запаси газу в Україні становили близько 900 млрд куб. м. Нерозвідані ресурси сягають 5 трлн куб. метрів. З огляду на це, згідно з Енергетичною стратегією України до 2035 року та прийнятою Концепцією розвитку газовидобувної галузі, Україна зможе не тільки забезпечити себе власним газом, а й імпортувати до інших країн.

Для збільшення газовидобутку вжито низку заходів, серед яких – внесення змін до законодавства, проведення прозорих аукціонів на отримання спеціальних дозволів на видобування, залучення інвестицій в угоди про розподіл продукції. Крім того, зменшено рентні платежі за видобування природнього газу з нових свердловин.

«Україна зацікавлена в нових технологічних рішеннях, інтенсифікації процесу видобування з метою виконання планів щодо збільшення видобутку природного газу», — підкреслив Ю.Вялик.

Китайська сторона повідомила про наміри співпрацювати з Україною, активно надавати послуги від проектування свердловин, буріння і бурових послуг до закінчення свердловин, проведення їх капітальних ремонтів. Зокрема, однією з послуг є каротаж роботи і випробування свердловин на основі практичного поєднання передових технологій. Комплексна інтерпретація даних, отриманих в результаті цих операцій, пропонує рішення для різних геологічних завдань. Компанія заявила про готовність брати участь у розробленні нафтових та газових пластів, свердловин та комплексному управлінні проектами розроблення родовищ нафти і газу.

Слід зазначити, що компанія виконує роботи у 27 країнах світу на різних нафтогазових родовищах, серед яких буріння і капітальний ремонт свердловин, надання комплексно-інтеграційних послуг, розвідка та видобування нафти та газу тощо.

Сторони висловили сподівання на плідну співпрацю в нафтогазових проектах, які сприятимуть економічному розвитку України.

«Термінал» писав, китайська компанія Risen Energy Co. уклала договір з підрозділом енергохолдингу ДТЕК, який відповідає за розвиток напрямку альтернативної енергетики, DTEK Renewables B.V. на поставку сонячних панелей для будівництва Покроської сонячної станції загальною потужністю 240 МВт.

 

Автор:

(Всего статей: 5527)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции газопровода «Турецкий поток», сварен в Турции.

  Об этом пишет «Прайм» со ссылкой на оператора проекта Turkstream.

  Техническая операция, которая называется надводный захлест, включала в себя подъем прибрежной и глубоководной секций с морского дна на специальную платформу над водой и их сварку в единую нитку газопровода. Общий вес, который был поднят во время работ составил около 409 тонн. После тщательной проверки сварного шва нитка газопровода была уложена на морское дно на глубину 32 метра. Данная операция была проведена на обеих нитках в российских водах в январе-феврале 2019 года и завершена у турецкого побережья в текущем году.

  «Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции «Турецкого потока», был сварен в Турции. Он символизирует завершение всего комплекса работ по созданию газопроводной системы в Черном море», — говорится в сообщении Turkstream.

  «Терминал» писал, «Булгартрансгаз» возобновил тендер на строительство газопровода от турецкой до сербской границы. Оценка инвестиций в проект 474-км участка составляет 2,77 млрд болгарских левов, без учета НДС.

  Читать все: Анекдоты, Др. страны, Компании, энергетика

 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте
 • – Пап, а чем революции отличаются от переворотов?
 • Сколько предсказателей ни слушай

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: