Уряд продовжив строк повноважень Андрія Коболєва

Уряд продовжив строк повноважень Андрія Коболєва
Уряд продовжив строк повноважень Андрія Коболєва на посаді голови правління НАК «Нафтогаз України» за умови, якщо той, зокрема доб’ється виокремлення газотранспортної системи в окрему компанію, збільшення видобутку українського газу та створення необхідних передумов для транзиту газу до ЄС.

Про це йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів № 161-р від 20 березня 2019 року, повідомляє Урядовий портал.

«Основними очікуваними показниками роботи голови правління акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” є забезпечення: реалізації Компанією (її дочірніми підприємствами) до 1 січня 2020 р. відокремлення діяльності з транспортування природного газу відповідно до моделі, обраної згідно з пунктом 2 постанови Кабінету міністрів України від 1 липня 2016 р. №496… у спосіб, визначений Кабінетом міністрів України; видобутку Компанією (її дочірніми підприємствами) до 1 січня 2020 р. не менш як 18,2 млрд кубометрів природного газу, а також реалізації в межах повноважень інших очікуваних результатів діяльності Компанії; транзиту природного газу через українську газотранспортну систему до держав — членів Європейського Союзу після 1 січня 2020 р.; подання проекту фінансового плану Компанії на 2019 рік, який, зокрема, відповідатиме вимогам Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», — йдеться у документі.

У розпорядженні зазначається, що невиконання (неналежне виконання) основних очікуваних показників роботи голови правління Компанії є підставою для прийняття рішення про дострокове припинення його повноважень.

«Термінал» писав, Кабінет міністрів України збирається продовжити контракт із правлінням НАК «Нафтогаз України», включно із його головою Андрієм Коболєвим, однак, зі зниженням зарплати.

Автор:

(Всего статей: 9827)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: