Укренерго у 2018р виконало інвестпрограму на 96%

Укренерго у 2018р виконало інвестпрограму на 96%

Фактично було забезпечено фінансування об’єктів реконструкції та будівництва на суму 2,8 млрд грн, освоєно 2,7 млрд грн та введено в експлуатацію об’єктів на 1,9 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба Укренерго.

Найвищого за останні 5 років показника виконання інвестпрограми було досягнуто за рахунок кількох ключових факторів. Зокрема, у 2018 р. було об’єднано у єдину інвестиційну вертикаль підрозділи з капітального будівництва, моніторингу виконання інвестиційної програми, закупівель та офіс управління проектами. Також суттєвими факторами стало вдосконалення бізнес-процесів у сфері закупівель і капітального будівництва та новий менеджмент цих підрозділів.

Ключовими проектами, реалізованими у 2018 році, є реконструкція підстанції ПС 750 кВ “Київська” зі встановленням другого автотрансформатора (АТ) 750 кВ (перший пусковий комплекс), реконструкція підстанції 220 кВ «Березань» у Миколаївській області, реконструкція підстанції ПС 750 кВ “Вінницька” зі встановленням АТ-4 330 кВ, будівництво волоконно-оптичної лінії зв’язку на ділянці Трипілля–Канів–Черкаси–Кременчук. Крім цього, велась реконструкція ПС 400 кВ «Мукачеве» зі встановленням АТ-4, ПС 330 кВ «Кременчук» з підключенням АТ-4 тощо.

Також досягнуто значної динаміки у реалізації  програми із заміни трансформаторного обладнання підстанцій. Станом на 01.01.2019 за цією програмою було введено в роботу 19 одиниць силового обладнання (автотрансформаторів, трансформаторів, трансформаторів поперечного регулювання та реакторів) на 10 підстанціях Укренерго, серед яких ПС 750 кВ «Західноукраїнська», підстанції 330 кВ «Львів південна», «Полтава», «Поляна», «Гірнича» та ін.

Автор:

(Всего статей: 9827)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: