У Президента розповіли про рішення, які можуть призвести до зниження цін на електроенергію

У Президента розповіли про рішення, які можуть призвести до зниження цін на електроенергію

Представник Президента в Кабміні Андрій Герус розповів про три рішення, які сумарно можуть призвести до суттєвого зниження ціни на електроенергію для побутових споживачів.

Про це він розповів під час прес-брифінгу, передає кореспондент УНН.

“Перше це постанова Кабінетів міністрів про покладання спеціальних обов’язків на ПрАТ „Укргідроенерго“ та ДП НАЕК „Енергоатом“, таким чином щоб на „Укргідроенерго“ покладання спеціальних обов’язків певним чином було збільшено. Ми очікуємо, що така постанова дасть можливість понизити тариф ПрАТ „Укренерго“ в більш ніж у три рази. Тобто зараз це 32 коп на кВт год, а очікується десь 8-9 копійок”, — сказав Герус.

Також, він нагадав, що навколо тарифу НЕК “Укренерго” були судові дебати, позови та різні дискусії тому, що в цьому тарифі була оплата зелених і тому цей тариф суттєво виріс та оскаржувався в судах.

Тому, Герус зазначив, що коли відбудеться нова постанова за спеціальними зобов’язаннями (ПСО) та нового тарифу “Укргідроенерго”, то це може дати пониження тарифу для кінцевих споживачів близько 11%.

“І третій фактор це так звані прайс-кепи на ринку на добу наперед та на внутрішньодобовому ринку. Нічну ціну є сенс трошки підняти з точки зору цінового обмеження, можливо на 10%, а денну ціну є сенс понизити, тому що вона суттєво вища, ніж практично у всіх країнах Європи. Тому денний прайс-кеп імовірно є підстави понизити на 15-20%. Таким чином це може дати ще 9% зниження тарифу для кінцевого споживача”, — розповів Герус.

За його словами, якщо ці три заходи прийняти то може бути близько 20% пониження для кінцевого споживача для всіх споживачів: великого, малого та середнього бізнесу, для бюджетних установ та організацій, дитячих садочків, шкіл, метрополітену тощо.

Читайте в «Терміналі»,підвищення тарифів на електроенергію вимагає втручання правоохоронних та антимонопольних органів.Про це журналіст заявив представник Президента в Кабміні Андрій Герус після засідання уряду.

 

 

 

Автор:

(Всего статей: 8797)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: