На складах ТЕС втричі менше вугілля, ніж потрібно за графіком

На складах ТЕС втричі менше вугілля, ніж потрібно за графіком

На складах ТЕС знаходиться у 3,1 раза менше вугілля, ніж має бути станом на 27 вересня згідно з графіком накопичення палива, затвердженим Міненерго.

Про це йдеться у звіті НЕК «Укренерго».

«Середньодобові обсяги поставок вугілля залишилися такими ж самими, як і попереднього тижня (з 17 по 26 вересня — 54,2 тис. тонн, а з 10 по 19 вересня — 54,4 тис. тонн), тоді як витрата вугілля значно збільшилася — з 49,4 тис. тонн (10-19 вересня) до 61,1 тис.тонн (17-26 вересня). В результаті, запаси вугілля на складах ТЕС залишаються критичними», – прокоментували у компанії.

Станом на ранок 27 вересня на складах ТЕС знаходиться 776,9 тис. тонн вугілля, що на 8,9% менше, ніж на ранок 20 вересня (852,6 тис. тонн). Зокрема, запаси газового вугілля знизилися на 7,8% до 589,5 тис. тонн, а обсяги антрацитового вугілля — на 12,2% до 187,4 тис. тонн.

У порівнянні з 1 вересня запаси вугілля на складах ТЕС збільшилися на 5,2%.

«Виробництво ТЕС у порівнянні з попереднім тижнем збільшилося на 28,7% до 784,7 млн кВт-год. Причиною цього є збільшення споживання (+5,8%) та експорту електроенергії (у 2,1 рази). Частка ТЕС у покритті навантаження у порівнянні з попереднім тижнем збільшилася з 24% до 28%», – розповіли в «Укренерго».

Крім того, станом на 20 вересня в аварійному ремонті, за заявками виробників, перебувало 5 блоків та 1 корпус ТЕС та ТЕЦ потужністю 1,4 ГВт. Також через відсутність палива не можуть працювати 16 блоків ТЕС та ТЕЦ потужністю 6,2 ГВт.

26 вересня 2021 року з 04:00 до 05:00 було зафіксовано порушення графіка експортних поставок електроенергії з торгової зони «острова Бурштинської ТЕС» на величину 71 МВт-год., через аварійний ремонт блоку №10 Бурштинської ТЕС та розвантаженням блоків №1, 5, 6, 7, 9 на загальну величину потужності 85 МВт.

Раніше «Термінал» писав, ситуація з накопиченням вугілля на українських ТЕС залишається складною.

Автор:

(Всего статей: 19201)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: