За 14 років Великобританія повністю відмовиться від викопного палива

За 14 років Великобританія повністю відмовиться від викопного палива

До 2035 року Великобританія повністю відмовиться від викопного палива і буде виробляти електроенергію тільки з відновлювальних і ядерних джерел.

Про це пише видання Bloomberg.

«Уряд каже, що цей план є знаковим кроком, щоб покласти край залежності Великобританії від нестабільного викопного палива. Великобританія залишається значною мірою залежною від газу, оскільки 38% попиту на електроенергію задовольняє пальне», — пише видання.

У планах зберегти ключову роль за ядерною енергетикою, хоча плани будівництва нових АЕС затягуються через проблеми з фінансуванням.

«У грудні прем’єр-міністр Борис Джонсон зобов’язався підтримати принаймні один масштабний ядерний проект до 2025 року і вже майже 10 місяців веде переговори з Electricite de France SA, намагаючись укласти угоду», — зазначає Bloomberg.

Міністр підприємництва, енергетики та промислової стратегії UK Квасі Квартенг підкреслив, що ядерна енергетика потребує розвитку нарівні з відновлюваної, оскільки без неї буде важко скоротити шкідливі викиди до нуля до 2050 року.

У жовтні Квартенг пообіцяв викласти стратегію, як Велика Британія досягне чистих нульових викидів до 2050 року. Очікується, що він також представить довгоочікуваний план, як декарбонізувати теплопостачання країни.

У листопаді планується ухвалити закон про новий механізм фінансування для стимулювання будівництва нових АЕС для заміни застарілого парку. Відзначається, що підтримку отримають і малі модульні реактори.

Читайте в «Терміналі», британській військові почали допомагати доставляти пальне на АЗС, оскільки країна має проблеми з постачанням пального через брак водіїв бензовозів.

 

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • Lin Energy

  Решение для энергетической независимости – аналогия тепловому насосу. Генератор тока, главным отличием которого есть отсутствие традиционного сопротивления при работе под нагрузкой за счёт нестандартной векторной суммарности полей между статором и ротором. Гравитационный насос – гидродинамический преобразователь источника масс посредством сегментарной трансформации с использованием эффекта экранирования и принципа гравитационного взаимодействия. Полная аналогия с существующим тепловым насосом, за исключением того, какой именно источник мы аккумулируем из окружающей нас среды. Вместо подземного тепла мы используем механизм, который работает в природе миллионы лет – приливы и отливы. Без географических ограничений по использованию – установка возможна на всей поверхности Земли, возле каждого конкретного потребителя.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: