BP сплатила 1 мільярд доларів податків на непередбачені витрати у Великобританії

BP сплатила 1 мільярд доларів податків на непередбачені витрати у Великобританії

За оцінками агентства Bloomberg, BP сплатила близько 1 мільярда доларів податків зі своїх прибутків у Північному морі Великобританії з моменту введення так званого податку на непередбачувані прибутки у травні 2022 року.

Протягом першого кварталу 2023 року BP сплатила близько 300 мільйонів доларів США податку на прибуток від видобутку енергоносіїв (EPL), повідомив фінансовий директор компанії Мюррей Аучінклосс в інтерв’ю агентству Bloomberg у вівторок, коли BP оголосила про свої прибутки за перший квартал. За даними Bloomberg, податок, сплачений у першому кварталі, збільшує загальну суму податків, сплачених за EPL, до близько 1 млрд доларів.

Попри падіння цін на нафту і газ, BP у вівторок повідомила про прибуток у розмірі $5 млрд за перший квартал, що перевищує прибуток за четвертий квартал 2022 року і консенсус-оцінки, завдяки тому, що вона назвала «винятковою» торгівлею газом і «дуже сильним результатам торгівлі нафтою».
За винятком коригувальних статей, базова ефективна податкова ставка (ETR) за перший квартал склала 39% у порівнянні з 33% за аналогічний період минулого року, повідомила BP. «Вища базова ефективна ставка податку за перший квартал відображає податок на прибуток від видобутку енергоносіїв у Північному морі та інші статті», — зазначили в компанії.
Минулого тижня інша велика компанія, що працює у Великобританії, TotalEnergies, повідомила, що її середня податкова ставка в першому кварталі 2023 року становила 41,4% порівняно з 38,7% у першому кварталі 2022 року, в основному в результаті підвищення ставки податку на розвідку і видобуток, пов’язаного, зокрема, з податком на прибуток від видобутку енергоресурсів у Великобританії.
Минулої осені Великобританія підвищила податок на непередбачений прибуток нафтогазових операторів на 10 відсоткових пунктів до 35% з 1 січня 2023 року. Великобританія також продовжила дію податку до кінця березня 2028 року з 31 грудня 2025 року, як планувалося спочатку, коли податок становив 25%. Таким чином, загальна ставка податку на нафтогазовий сектор зросла до значних 75%, що є найвищим показником серед інших секторів Великобританії.
Податок на непередбачені витрати британських виробників у Північному морі б’є по всіх компаніях, які вже оголосили про скорочення інвестицій і відтермінування планів буріння, попередив Девід Вайтхаус, виконавчий директор торгової організації Offshore Energies UK (OEUK), на початку цього року.
Джерело: oilprice

 

Автор:

(Всего статей: 2518)

Приглашенный экспертСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

  • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

    Get Adobe Flash player

Дискуссия

  • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

    Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

    «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

    НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

    «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

    Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

    «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

    Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

  • Китай продает СПГ уже и Японии
  • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
  • Нельзя помочь тому
  • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Назва Вшої компанії (обов'язково):

Ваш номер телефона:

Ваш E-Mail (обов'язково):

Ваше повідомлення:

Прохання виправити! :)

Помилка:

Як правильно: