Рубрика | Украина

Ініціатива прозорості паливного ринку України

Ініціатива прозорості паливного ринку України

Шановні панове!

Незадовільна якість нафтопродуктів, що реалізуються на багатьох українських заправках, є проблемою, що набула загальнодержавного значення. Після законодавчої заборони будь-яких перевірок, за виключенням фіскальних, споживач залишився з нею наодинці щонайменше до 30 червня 2015 року.

Всупереч вимогам статті 42 Конституції України, згідно з якою «держава захищає права споживачів, здійснює контроль за якістю і безпечністю продукції», постановою Верховної Ради України від 11 грудня 2014 року схвалено Програму діяльності Уряду, яка передбачає запровадження мораторію, у тому числі, на лабораторні перевірки якості нафтопродуктів у 2015-2016 роках.

Єдиним виходом із цієї ситуації є запровадження громадського контролю. Тому ВГО «Союз споживачів України», ДП НДІННП «МАСМА», ГО «Міжнародна Академія стандартизації», Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП) і НТЦ «Псіхєя» підписали Меморандум про співпрацю з метою створення незалежної системи моніторингу якості та безпеки моторного палива.

Для запровадження в Україні європейських принципів соціальної відповідальності нами висунуто Ініціативу прозорості паливного ринку України (ІППР). Щоб приєднатися до неї і підтвердити відкритість Вашої компанії для споживачів, достатньо:

 1. Надати згоду на участь в ІППР.
 2. Надати документально підтверджену інформацію щодо марки й ціни палива, що реалізується на кожній АЗС, сертифікат його відповідності Технічному регламенту, паспорт якості.
 3. Сприяти групам громадського контролю у відборі проб палива, супутніх товарів та оцінці рівня послуг, що надають АЗС; виявленні фактів реалізації неякісного палива, супутніх товарів і послуг, поширенню інформації щодо них.

Інформація щодо якості пального, супутніх товарів і послуг висвітлюватиметься в тижневику споживачів «Нафтопродукти», часопису «Термінал» та інших медіа.

Із пропозиціями щодо вдосконалення системи громадського контролю якості нафтопродуктів Ви можете звернутися за телефоном +380 (44) 234-6839. Наш факс +380 (44) 234-6847, електронна адреса oil@ukroil.com.uaДля споживачів нафтопродуктів організовано пряму багатоканальну телефонну лінію +380 (44) 223-3655

Автор:

(Всего статей: 2392)

ЖурналистСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: