У Дніпрі пройшла міжнародна конференція, присвячена питанням вугледобувної галузі

У Дніпрі пройшла міжнародна конференція, присвячена питанням вугледобувної галузі

Генеральний директор Директорату викопних видів палива Максим Федотов 12 квітня 2018 року взяв участь у Міжнародній конференції «Тенденції та перспективи видобутку, використання вугілля в Україні та світі», яка пройшла на базі НТУ «Дніпровська політехніка» у м. Дніпро.

Як повідомляє прес-служба Міненерговугілля, учасники конференції виступили із доповідями стосовно сучасного стану галузі та шляхів її розвитку.

Максим Федотов наголосив, що Урядом України досягнуто ряд ключових цілей у реформуванні ПЕК України. Розроблена та прийнята Урядом і Верховною Радою України основна нормативна база, необхідна для впровадження реформ та формування повноцінних ринків енергоресурсів. Окрім цього, прийнято низку програм і концепцій, які визначють кроки в напрямі зміцнення енергетичної незалежності нашої держави.

Також Максим Федотов відзначив, що конференція за короткий час стала майданчиком зустрічі українських та міжнародних енерегтичних спільнот як для обговорення поточного стану роботи вугільної галузі України, так і важливим майданчиком для розгляду експертних думок щодо стратегічних напрямів розвитку на середньо- і довгострокову перспективи.

Участь у конференції взяли Генеральний секретар EURACOAL Брайан Рікеттс, координатор політики ЄС щодо вугілля, ринків електроенергії та газу Олександра Томчак, Директор із видобутку вугілля ДТЕК Енерго Михайло Барабаш та керівник підгрупи з енергетики та довкілля Єврокомісії Торстен Воллерт, а також Голова Комітету з питань розвитку економічної конкуренції при ТПП України, директор НТЦ «Псіхєя» С. Сапегін, який виступив з доповіддю з питання методики розрахунку ціни на вугілля згідно з Постановою НКРЕКП №289 від 03.03.2016 р. «Про затвердження Порядку формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії» в сервісі PsycheaEXPERTUS.

Раніше Термінал повідомляв, НТЦ «Псіхєя» запрошує експертів для обговорення питання Про створення в Україні мінімальних запасів нафти і нафтопродуктів.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • Анатолій Вдовиченко

  А пан О. Семерак вважає, що вугілля нам не потрібно.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: