Комісія Держгеонадр прийняла 31 позитивне рішення по оновленню ліцензій для АТ “Укргазвидобування”

Комісія Держгеонадр прийняла 31 позитивне рішення по оновленню ліцензій для АТ “Укргазвидобування”
 Держгеонадра посилили та прискорили роботу з надання та продовження спецдозволів на видобуток надр.

Як повідомляє прес-служба компанії, особлива увага приділяється роботі з потужними видобувними компаніями, котрі взяли на себе зобов’язання по збільшенню видобутку газу в Україні.
Так, в Державній службі геології та надр України відбулось засідання Комісії з питань надрокористування, на якому Комісія рекомендувала відомству надати та продовжити 22 дозвільних документи.
На отримання нових спецдозволів схвалено 4 рішення, зокрема, вперше отримали спеціальні дозволи на користування надрами ПрАТ «Будматеріали» на 10 років та ТОВ «Корнер Озерне» на 12 років.Також Комісія з питань надрокористування прийняла рішення продовжити строк дії 18 спецдозволів на користування надрами на 20 років. З яких 6 дозволів продовжено ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», ПрАТ «Силікат», ДП «Спецзалізобетон» ВАТ «Івано-Франківськ цемент», ПАТ «Укрзалізниця, Кам’янець – Подільське ПАТ «Гіпсовик».«Комісія з питань надрокористування рекомендує Держгеонадрам врахувати пропозиції щодо продовження 18-ти спеціальних дозволів на користування надрами якомога швидше, щоб не допустити припинення діяльності компаній», – коментує результати засідання заступник директора Департаменту дозвільної та міжнародної діяльності Ігор Тимошенко.
Окрім цього, у рамках засідання прийняли 8 рішень щодо переоформлення раніше виданих спецдозволів на користування надрами, зокрема, для ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№73)» та ПрАТ «Богуславський кар’єр».
Також прийнято 65 рішень щодо внесення змін до спецдозволів на користування надрами, з них будуть внесені зміни до 31 спецдозволу для АТ «Укргазвидовування».
За результатами роботи Комісії з питань надрокористування прийнято рішення щодо зупинення дії 39-ох спецдозволів на користування надрам, анулювання 12 дозволів у судовому порядку.
По 8-ми спецдозволах надано додаткові терміни для усунення порушень.
Також, надрокористувачам поновлено дію 28 спецдозволів, які раніше були зупинені. А це означає, що відновлено право й надалі вести цільові роботи з надрокористування, передбачені законом.
«Термінал» писав, в Державній службі геології та надр України відбулось засідання Комісії з питань надрокористування, на якому Комісія рекомендувала відомству надати та продовжити 56 дозвільних документів більш як 10 компаніям.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: