Укрзалізниця заощадить на закупівлі пального 45 мільйонів

Укрзалізниця заощадить на закупівлі пального 45 мільйонів

АТ «Укрзалізниця» закуповує 60 тис. тонн дизельного пального у чотирьох постачальників з економією майже 45 млн грн.

Про це розповів директор з питань закупівель АТ «Укрзалізниця» Сергій Довгаленко, повідомляється на сайті товариства.

«Укрзалізниця» готова укласти угоди на постачання дизельного пального з економією майже 45 мільйонів гривень», — сказав Довгаленко.

Розкриваючи деталі, він уточнив, що 3 серпня цього року АТ «Укрзалізниця» провело переговори з дев’ятьма постачальниками дизельного пального та має намір укласти угоди з чотирма з них. Весь обсяг був розділений на 6 лотів по 10 тис. тонн.

“Участь у переговорах взяли 9 постачальників дизельного пального: ТОВ «Оіл-Трейд 2018», ТОВ «БНК-Україна», ТОВ «Альянс Енерго Трейд», ТОВ «Анвітрейд», ПП «ОККО контракт», ТОВ «Торговий дім «СОКАР Україна», ТОВ «Глуско Україна», ТОВ «Енерджи Юніон» та ТОВ «Торум». За результатами переговорів переможцями були визнані чотири компанії: ТОВ «Торум» у двох лотах із цінами 25 550 та 25 300 грн за тонну; ТОВ «Оіл-Трейд 2018» у двох лотах з цінами 25 380 і 25 310 грн за тонну; ТОВ «Альянс Енерго Трейд» у одному лоті з ціною 25 320 грн за тонну та ТОВ «Глуско Україна» в одному лоті з ціною 25 250 грн за тонну”, — зазначив менеджер Укрзалізниці.

За графіком переговорної процедури, договори на постачання палива мають бути укладені 9 серпня.

Під час перемовин також обговорювалися загальні питання взаємодії Укрзалізниці та постачальників, зокрема перспективи укладання багаторічної рамкової угоди, яка б спростила участь у тендерах, дозволила зробити постачання дизельного палива більш швидким, прозорим та передбачуваним.

Читайте в «Терміналі», Укрзалізниця закупить дизельне пальне за переговорною процедурою, оскільки всі тендери заблоковано в Антимонопольному комітеті.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: