Україна розпочала експорт електроенергії до Словаччини
Апрель 17, 2023
Україна з понеділка, 17 квітня, розпочала експорт електроенергії до Словаччини. Йдеться про обсяг 200 МВт щогодини. Про це повідомила національна енергетична компанія «Укренерго”. Зазначається, що станом на 17 квітня 2023 року виробництва електроенергії достатньо для покриття потреби споживачів. В енергосистемі зберігається достатній резерв потужності. «Відсьогодні розпочався експорт електроенергії у Словаччину (200 МВт щогодини), триває експорт у Польщу […]



