Енергетики Херсонщини отримали нову партію обладнання від міжнародних партнерів
Февраль 09, 2023
Міністерство енергетики України передало АТ «Херсонобленерго» 45 тонн енергетичного обладнання для проведення ремонтних і відновлювальних робіт на постраждалих від російських атак енергетичних об’єктах Херсонської області. «Енергетики працюють у режимі 24/7, використовуючи надане міжнародними партнерами обладнання, та повертають електрику і тепло у домівки українців», — зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко. Серед обладнання, яке було передане […]



