Участок «Дельфин» может быть выставлен несколькими лотами — Оржель

Участок «Дельфин» может быть выставлен несколькими лотами — Оржель

Углеводородный участок «Дельфин» на шельфе Черного моря, СРП-конкурс по которому планируется объявить в марте 2020 года, может быть выставлен несколькими лотами.

Об этом сообщает Энергореформа.

«Мы надеемся разбить его на три или четыре лота. Это большой инвестиционный проект. Будем просить президента, премьер, чтобы они нам помогали, будем ездить, привлекать инвесторов», – сказал министр энергетики и защиты окружающей среды Алексей Оржель на заседании профильного парламентского комитета 19 февраля, представляя отчет о первом полугодии работы Минэкоэнерго.

По его словам, министерство уже провело ряд консультаций с международными экспертами, а также компаниями, которых мог бы заинтересовать конкурс.

«Мы уже провели переговоры и с SOCAR, и с другими компаниям для того, чтобы максимальное количество крупных компаний приняли участие  по «Дельфину», — сказал министр.

Комментируя прошедшие в прошлом году девять конкурсов, Оржель отметил, что в настоящее время продолжается процесс подготовки к подписанию соглашений.

«В ближайшие время, надеемся, с двумя игроками уже подписывать первые соглашения о разделе продукции», – сказал он.

Ранее «Терминал» писал, кабинет министров Украины на заседании в среду отменил свое же постановление о запуске конкурса на условиях соглашения о разделе продукции (СРП) по шельфовому участку «Дельфин».

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • Сергій Стовба Стовба

  Це абсолютно невірне рішення. Кажу це як фахівець, що вивчає геологію
  Чорноморського шельфу та перспективи його нафтогазоносності більше 20 років. Геологічні ризики для пошуку родовищ на акваторії, що залишилась неокупованою російськими загарбниками, занадто великі. Попереднє рішення про конкурс на велику ділянку було більш зваженим і правильним. ПАТ «Укргазвидобування» має дуже добре подумати стосовно доцільності
  своєї участі у тендері. Судячи з того, що я читав у медіа та чув на
  конференціях, менеджери компанії навіть не уявляють реальні перспективи та ризики геологорозвідувальних робіт у цій частини акваторії. Не витрачайте дарма гроші, які можна витратити на більш прибуткові та менш ризиковані проекти по дорозвідці родовищ у ДДЗ та Карпатському регіоні. В ПАТ «Укргазвидобування» немає достатньої кількості висококваліфікованих кадрів та досвіду для роботи на шельфі. Схаменіться! Прошу редакцію по можливості переслати цей меседж в уряд і в ПАТ «Укргазвидобування»

  Сергій Стовба, д-р геол. наук.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: